Останнім часом однією з улюблених розваг туристів у Дубаї стало катання на лижах по піщаних барханах. Здавалося, що може бути крутіше? Виявляється – може! Тепер у Дубаї катаються на справжніх гірських лижах по снігу.

Ski Dubai – перший і єдиний критий гірськолижний курорт Близького Сходу. Розташований він у торговельному комплексі Молл Еміратів. Переваг у такого відпочинку безліч: уранці ви можете купатися в морі чи кататися на джипах пустелею, а після обіду, одягнувши шапки та рукавички, долати спуски на лижах, сноубордах чи санях. Причому кількість снігу й температура на таких схилах, зрозуміло, не залежить ані від погоди, ані від пори року. На вулиці – плюс 40, а в Ski Dubai – від мінус двох, йде сніжок. Спеціальне підсвічування створює ілюзію того, що ви катаєтеся на вулиці. Можна собі уявити рівень інвестицій у цей сніговий атракціон, якщо лише вартість обладнання для виробництва снігу, що падає зі стелі, – $55 млн. До речі, сніговий покрив на схилах оновлюють щодня.

Загалом приміщення, де розташований Ski Dubai, заввишки з 25-поверховий будинок, а його площа – 22,5 тис. квадратних метрів. Тут обладнано широкий 400-метровий схил із 62-метровим вертикальним спуском, 5 трас різного рівня складності з халф-пайпом, печери зі сталактитами та льодовими скульптурами. Є також сніговий парк площею 3 тис. квадратних метрів із різноманітними сніговими розвагами. Одночасно Ski Dubai може прийняти 1500 відвідувачів. День катання для дорослого коштує $72, для дитини – $58 (із вартістю гірськолижного спорядження).

Розташування Ski Dubai дуже зручне, бо поруч багато готелів, ресторанів, кафе та магазинів. Цей комплекс не лише для гірськолижників та любителів зимових видів спорту. Його місія – дати можливість тисячам людей, які ніколи не бачили снігу (зокрема, дубайцям), дізнатися, що таке лижі, сноуборд та санки.

Источник